1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. FOOTSHOP ROMANIA S.R.L.

FOOTSHOP ROMANIA S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. ION CÂMPINEANU, Nr. 20

Brand coordinator

București
expirat: 12.06.2019
Atribuțiile:
  • Executing strategies and managing marketing campaigns across all communications platforms to ensure that brand and services meet customers’ expectations and to build the credibility of Footshop brand
  • Analyzing the success of marketing campaigns and creating reports
  • Organizing events such as product launches, exhibitions and photo shoots
  • Supervising PR agency to make sure that all the brand stories are told in a compelling way
  • Managing budget delivery
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Retail strategy manager

București
expirat: 23.09.2018
Anunțuri Arhivate

Take care of our Romanian-speaking customers

București,
expirat: 10.05.2018
Anunțuri Arhivate

Store manager în București cu teniși in picioare

București,
expirat: 01.05.2018

Adăugați experiența dvs. în cadrul FOOTSHOP ROMANIA S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.