1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. BETCO TECHNOLOGY S.R.L.

BETCO TECHNOLOGY S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Str. EUFROSINA POPESCU, Nr. 46

Supraveghetor sala jocuri

Periș,
expirat: 04.07.2019
Entry (0-2 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

AGENT VANZARI

București
expirat: 04.02.2019
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

ASISTENT MANAGER

București
Atribuțiile:
  • Interfata cu furnizorii de servicii, evidenta contractelor cu clientii si furnizorii (redactare acte aditionale, verificare perioada expirare a contractelor si reinoirea acestora conform termenilor contractuali);
  • Asigurarea bunei functionari a echipamentelor de birou, inclusiv partea logistica si de aprovizionare, relatia cu firmele de service;
  • Evidenta cheltuielilor lunare, inclusiv consumul intern (birotica-papetarie, curierat, servicii bancare, servicii curatenie, deplasari); realizarea de raportarea periodica a acestor cheltuiel;
  • Conducerea si organizarea diverselor activitati administrative si de protocol;
  • Organizarea participarii firmei la diferite evenimente (deplasari, protocol, targuri);
  • Activitati de front-office :inregistrarea documentelor emise sau destinate companiei, redactarea documentelor si rapoartelor solicitate,clasarea documentelor si evidentierea acestora, organizarea agendei General Managerului, asigurarea corespondentei si preluarea si distributia apelurilor telefonice si mesajelor, contacte telefonice, redactarea si tiparirea tuturor documentelor interne si externe ale firmei atat in limba romana cat si engleza, organizarea calatoriilor de afaceri-rezervari,
  • Programare activitatii intregului birou, responsabila de relatiile cu terti;

Adăugați experiența dvs. în cadrul BETCO TECHNOLOGY S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.