1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ERSTE CONT S.R.L.

ERSTE CONT S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Str. Vatra Luminoasă, Nr. 47

CONTABIL SENIOR/ANALIST FINANCIAR

București
expirat: 09.08.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

FUNCTIONAR ADMINISTRATIV

București
Entry (0-2 ani)
Anunțuri Arhivate

CONTABIL SEF Bucuresti

București
expirat: 01.08.2019
Atribuțiile:
  • Organizeaza, indruma, conduce, controleaza si participa la desfasurarea in mod eficient a activitatii financiar-contabile;
  • Verifica respectarea utilizarii corecte a regulilor interne aplicabile in toate zonele de activitate ale companiei;
  • Organizeaza si participa la intocmirea lucrarilor de inchidere a exercitiului financiar-contabil, la operatiunile de inventariere;
  • Asigură și răspunde de elaborarea balanței de verificare la termenele stabilite de legislația în vigoare;
  • Asigură și răspunde îndeplinirea la termen a obligațiilor societății față de bugetul statului și terți în conformitate cu dispozițiile legale în vigoare;
  • Răspunde de stabilirea corectă a documentelor care se întocmesc și de circuitul lor în cadrul societății;
  • Organizează și coordonează controlul financiar preventiv, stabilind operațiunile și documentele ce se supun controlului financiar preventiv, precum și persoanele care exercită acest control
Afișați mai multe >>
600 - 900 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul ERSTE CONT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.