1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. DELTA CONSULTING BRITISH S.R.L.

DELTA CONSULTING BRITISH S.R.L.

Municipiul Piteşti, Str. NEGRU VODĂ, Nr. 30, Bloc ARG1, Scara B, Apartament 11

Operatori productie

Sibiu
expirat: 15.03.2017
Atribuțiile:
  • Participa la indeplinirea si atingerea performantelor stabilite de supervizor si la imbunatatirea continua a acestora;
  • Aplica Munca Standardizata, respecta toate Instructiunile de lucru, de Calitate si de Protectia muncii de la statia de lucru unde isi desfasoara activitatea;
  • Reactioneaza in cazul aparitiei unei probleme, semnaland aparitia ei si participand activ la solutionarea acesteia;
  • Respecta procedura de validare prima piesa OK si procedura de rework
  • Contribuie la dezvoltarea autonomiei echipei;
  • Indeplineste orice sarcina data de catre seful direct sau de conducere, in legatura cu responsabilitatile postului sau cu respectarea legislatiei
Anunțuri Arhivate

Controlori calitate

Satu Mare
expirat: 11.11.2016
Anunțuri Arhivate

Specialist Resurse Umane -recrutare si selectie

Timișoara,
expirat: 28.08.2016
Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

Montatori subansamble

Pitești
expirat: 14.07.2016

Adăugați experiența dvs. în cadrul DELTA CONSULTING BRITISH SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.