1. Angajator
  2. Sibiu
  3. JOYSON SAFETY SYSTEMS SIBIU S.R.L.

JOYSON SAFETY SYSTEMS SIBIU S.R.L.

Municipiul Sibiu, Str. FLORIAN RIEGER, Nr. 3

Asistent Producţie

Sibiu
expirat: 31.05.2022
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Colectează datele necesare şi întocmeşte rapoarte de urmărire a activităţii (săptamânal şi lunar - 8 Bar şi Monthly Reporting, scrap collect, kaizen);
  • Întocmeşte şi actualizează calculaţii de costuri pentru proiectele de Kaizen, TIM şi pentru alte modalităţi de reducere a costurilor, împreună cu PIE şi mentenanţa;
  • Colectează pontajele de la şefii de linii, întreţine baza de date, calculeză bonusurile săptămânale aferente producţiei și le transmite departamentului de Resurse Umane;
  • Participă activ la dezvoltarea activităţii de kaizen prin monitorizare, evaluare şi implementare de idei kaizen;
  • Întreţine planul de kaizen workshop şi participă activ la implementarea lui;
  • Analizează diferenţele/variaţiile din cadrul rapoartelor referitoare la producţie, urmăreşte evoluţia rezultatelor şi finalizează iniţiativele de reducere a costurilor (CSP)
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul JOYSON SAFETY SYSTEMS SIBIU S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.