1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. LASER VISION MED S.R.L.

LASER VISION MED S.R.L.

Bucureşti Sectorul 6, Str. VALEA LUNGĂ, Nr. 12, cam.1, Bloc Z4, Scara 1, Etaj 1, Apartament 6

Medic oftalmolog

46 Bulevardul Ferdinand, Constanța
expirat: 10.05.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Inginer Optometrist

Atribuțiile:
  • Verificarea vederii pacienților prin teste specifice care să determine dioptriile finale
  • Prescrierea ochelarilor sau lentilelor de contact cu dioptrii, pentru a corecta vederea pacientului
  • Testarea pacienților pentru a vedea dacă se simt confortabil cu rama și dioptria propuse
  • Derularea activităților de vânzare și oferirea de consultanță de specialitate clienților
  • Redirecționarea pacienților cu probleme mai grave către o consultație la specialistul oftalmolog
  • Consilierea pacienților și educarea acestora cu privire la regulile unei igiene oculare corecte, mai ales în cazul utilizării lentilelor de contact
Anunțuri Arhivate

medic oftalmolog

expirat: 25.02.2011
Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul LASER VISION MED SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.