1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. EXPRESS MAIL SERVICES S.R.L.

EXPRESS MAIL SERVICES S.R.L.

Municipiul Timişoara, Str. SIMION BĂRNUŢIU, Nr. 34, BIROUL NR.2 , Etaj 1

Sales representative

București
expirat: 28.05.2021
Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial

Timișoara
expirat: 02.07.2020
Anunțuri Arhivate

Agency Manager

Timișoara
expirat: 28.06.2019
Atribuțiile:
  • Coordonarea primului centru MBE din România;
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii, precum și vizitarea acestora pentru oferirea solutiilor MBE;
  • Organizarea si coordonarea activității din agenție precum si a întregii echipe;
  • Activități în domenii complementare: logistică și marketing;
  • Supervizarea efectuării corecte a contabilității primare din centru;
  • Centralizarea şi întocmirea diverselor rapoarte;
  • Conducerea echipei către îndeplinirea obiectivelor stabilite de conducere
Anunțuri Arhivate

Shop assistant

Timișoara
expirat: 04.02.2019
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii,pentru oferirea solutiilor MBE;
  • Efectuarea corecta a contabilității primare din centru;
  • Gestionarea intrarilor si iesirilor de marfa din cadrul centrului
  • Vanzarea cu amanuntul a produselor de birotica

Adăugați experiența dvs. în cadrul EXPRESS MAIL SERVICES S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.