1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. CORPORATE DYNAMICS CONSULTANŢĂ S.R.L.

CORPORATE DYNAMICS CONSULTANŢĂ S.R.L.

Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Str. DRUMUL FERMEI, Nr. 105I

Marketing Manager Bioderma Laboratories

72 Strada Polonă, București
expirat: 28.02.2015
Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Reprezentant Medical - Iasi

Strada Arhitect G.M.Cantacuzino, Iași
expirat: 02.02.2015
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Stabileste, mentine si dezvolta relatii bune de colaborare cu toti clientii de pe zona alocata; Mentine si actualizeaza constant baza de date a clientilor din portofoliu alocat si revizuieste potentialul acestora periodic.
  • Viziteaza lunar toti clientii din portofoliu, gestionand eficient timpul alocat acestora in functie de potentialul fiecaruia, in vederea atingerii obiectivelor de vizita.
  • Manifesta atitudine antreprenoriala, identificand nevoile clientilor si oportunitatile de crestere a pietei, cautand constant clienti noi si stabilind parteneriate de succes cu acestia in vederea dezvoltarii zonei.
  • Implementeaza actiunile de marketing conform instructiunilor primite de la BM si raporteaza privind statusul si finalizarea acestora la cerere; Participa la toate actiunile de PR medical initiate de companie.
  • Organizeaza impreuna cu BM si participa activ la conferinte de specialitate, congrese, simpozioane si alte actiuni similare.
  • Colecteaza si raporteaza la timp datele relevante in legatura cu toate cerintele companiei si le transmite in termenele stabilite; Administreaza bugetul de cheltuieli lunar conform cu politica Companiei
Anunțuri Arhivate

Reprezentant PHARMA – Galati

Strada Anul Revoluției 1848, Galați
expirat: 14.12.2014
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

Subsidiary Finance and Administration Manager (FAM)

expirat: 30.03.2014
Anunțuri Arhivate

Reprezentant Medical - Bucuresti

expirat: 26.02.2014
Anunțuri Arhivate

CONSILIER FORMARE (Trainer)

Anunțuri Arhivate

Brand Manager

expirat: 01.11.2013

Adăugați experiența dvs. în cadrul CORPORATE DYNAMICS CONSULTANŢĂ SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.