1. Angajator
  2. Sibiu
  3. ARHI-CON-A INSTAL SERV S.R.L.

ARHI-CON-A INSTAL SERV S.R.L.

Municipiul Sibiu, Str. TIMOTEI POPOVICI, Nr. 10, Apartament 1

INGINER TEHNIC INSTALATII SANITARE, HVAC

Sibiu,
expirat: 20.08.2017
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Gestioneaza lucrari industriale de instalatii mecanice (HVAC, sanitare, stingere a incendiilor) si retele exterioare de apa si canalizare;
  • Participa la toate fazele proiectului de la inceputul proiectului si pana la receptia finala;
  • Coordoneaza in paralel mai multe proiecte;
  • Raspunde de incadrarea in termene limita si bugete alocate;
  • Reprezintă interfaţa (persoana de contact) între beneficiar şi antreprenor general în toate problemele legate de derularea contractului;
  • Urmareste lucrarea pe parcursul desfasurarii ei si tine legatura cu beneficiarul;
  • Participa impreuna cu inginerul de executie la intalnirile finale cu beneficiarii;
  • Creeaza sau desfasoara studii analitice, analize cost-beneficiu, sau de alta natura;
  • Dezvolta strategii, planuri in vederea realizarii obiectivelor.
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

inginer instalatii pentru constructii

Sibiu,
expirat: 04.06.2017

Adăugați experiența dvs. în cadrul ARHI-CON-A INSTAL SERV SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.